• Çalışma Saatleri9.00 - 18.00

Kurumsal Yazılım Çözümleri

BAY.t Entegre

BAY.t Entegre "büyümeyi" ve "daha ileriyi hedefleyen" KOBİ'ler için geliştirilen bir ticari otomasyon yazılımıdır. BAY.t Entegre, Yeni Nesil programlama teknolojisi ve Ticari Yazılımlara getirdiği yeni anlayış ile KOBİ'lere değer katarak, verimliliklerini arttırır. BAY.t Entegre ile KOBİ'ler; işletmelerinde yaşanan tüm ticari faaliyetlerini birebir yaşanan gerçeklikle, kolayca uygulayabilir, istedikleri alternatiflere göre analizlerini yapabilir, zamanında ve doğru karar alabilirler. BAY.t Entegre'nin tümleşik yapısı sayesinde, veriler sisteme girildiğinde ilgili tüm bölümlere entegrasyon sağlanır ve bu yapı ile iş süreçleriniz etkinlik ve hız kazanır.

Workcube

workcube; şirketlerin çalışanlarını, müşterilerini ve tedarikçiden servise kadar tüm iş ortaklarını tek ve sağlam bir platformda iş yapabilir hale getiren kapsamlı bir e-business uygulama yazılımıdır. tamamen web tabanlı bir kurumsal yazılım olan workcube kurumlara a'dan z'ye ortak bir veri tabanı üzerinden tüm iş, işbirliği ve iletişim faaliyetlerini yürütebilecekleri bir platform sunar.

workcube erp(kurumsal kaynak planlama), crm (müşteri ilişkileri yönetimi), tedarik zinciri yönetimi, içerik yönetimi, proje yönetimi, eğitim yönetimi, insan kaynakları yönetimi v.b. çözümlerdeki tüm fonksiyonları kapsamakta ve birbiriyle birebir entegre biçimde kurumların kullanımına sunmaktadır. workcube bugüne kadar ortak veri tabanı üzerinde en cok fonksiyon sunan web tabanlı tek yazılımdır.

ETA

ETA Bilgisayar yabancı yazılımlara olan bağımlılığı ortadan kaldıran ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir yazılım paketinin yaratılmasını ve güncelliğinin sağlanmasını misyonu olarak kabul etmektedir. Muhasebe uygulamaları sürekli değişen kanun ve mevzuat sebebiyle üretici firmaya büyük bir sorumluluk yüklemektedir.

Kullanıcılara komple çözümler sunma amacıyla geliştirilen sektörel uygulamalar ve ofis otomasyonu ürünleri ile tek kullanıcılı bir muhasebe bürosundan, yurt çapındaki ofislerini bir ağ ile birbirine bağlayan bir holdinge kadar farklı ölçeklerde müşterilere en yüksek seviyede hizmet verilmektedir.